Malování před školou

8 Kvě 2024

Malování před školou

Během slunečného dne jsme uspořádali skvělou venkovní aktivitu pro naše žáky. Školní družina připravila kreativní odpoledne plné barev a radosti přímo před vchodem do školy. Děti se sešly podél stromů, které jsme oblepili folií, a rozdělili jsme je do tří skupin. Holky se ponořily do malování louky plné kytiček a motýlů, zatímco kluci se věnovali fotbalovému hřišti a portrétu fotbalistů. Třetí skupina kluků se vydala do vesmíru, kde se ponořili do malování černé díry a raket, které prozkoumávaly vesmír. Použili jsme temperové a akrylové barvy, které dodaly našim dílům originalitu. Abychom si tyto okamžiky uchovali, pořídili jsme mnoho fotografií, které zachycují radost a nadšení našich dětí.