Základní škola TGM

E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz |Sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí

18. října se naši hoši ze 7. ročníku (7. C) zúčastnili pod vedením pana učitele Martina Kudělky krajského kola v přespolním běhu, které probíhalo v Kylešovicích u Opavy.

Je nutné pogratulovat našim sportovcům k příčce nejvyšší v kole základním a okresním, jejíž výkon je posunul právě do toho krajského kola pořádaného v Kylešovicích u Opavy.

V krajském kole dosáhli na příčku pátou, a proto jim děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. Jmenovitě děkuji:  Adamu Mališovi, Vítu Menšíkovi a Robertu Pospíšilovi (všichni žáci 7. C).

MB