Základní škola TGM

E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz |Sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí

V září se naše školní družina proměnila v pekařskou dílnu plnou nadšení a skvělých výsledků! Děti se s velkou chutí zapojily do dvou pečících aktivit a ukázaly, že jsou opravdoví mistři kuchyně.

Nejdříve se pustily do pečení **naprosto božích tyčinek**. Děvčata tvořila tyčinky, zatímco kluci se zaměřili na preclíky. Pečení si užívali všichni a radost z výsledného pečiva byla obrovská.

O týden později přišla na řadu další výzva – tentokrát se pekly **muffiny s banánem a čokoládou**. Děti zvládly připravit neuvěřitelných 60 muffinů, které druhý den rozdaly svým spolužákům, aby si každý mohl pochutnat.

Obě aktivity byly plné radosti, tvoření a společného úsilí. Děti prokázaly šikovnost a týmového ducha, a my je za jejich skvělou práci moc chválíme! Už teď se těšíme na další pečení, které přinese nejen dobré jídlo, ale i skvělé zážitky.