Primirest – novinky

Gastrotip right
Gastrotip left Gastrotip

Originální street food

V rámci Primirest GastroKalendáře ve třetím červnovém týdnu ochutnejte trhanou hovězí ples s drcenými rajčaty a kukuřicí. Jako přílohu náš brand chef zvolil rýži, quinou a pečenou tortillu. Voilà, náš originální Primirest street food, dobrou chuť!

Gastrokalendar

Gastrotip right Novinky

Jsme Školní jídelna roku 2024

Primirest je historicky prvním vítězem soutěže Školní jídelna roku, kterou pořádá Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Získali jsme nejvyšší profesní ohodnocení v kategorii školního stravování.

News rightNovinky

Gastrotip right Tip Českého oběda

Symfonie barev na talíři

Výborný recept pro celou rodinu. Připravte si měkký šťavnatý plátek a k tomu chutnou oblohu. Úspěch máte zaručený. Nadchne všechny – především malí strávníci ji znají z našich restaurací a jídelen.

Tip oběda

Inspiration left Primirest inspiration

Original street food

As part of the Primirest CulinaryCalendar in the third week of June, try our beef jerky with crushed tomatoes and corn. As a side dish, our brand chef chose rice, quinoa and a baked tortilla. Voilà, enjoy our original street food recipe.

More info

InspirationInspiration right second